05.03.2010

Blog 2 yaşında

by Nightlord

İki yıl önce bugün başlayan bu blogda, bu yıl umduğumdan daha az yazabildim. Yine de blogdaki geçmiş yazılara tekrar bir göz gezdirdiğimde iki şeyden memnun kaldım. Birincisi, yazı sayısını, yazıların uzunlukları ve içerikleri ile beraber değerlendirdiğimde, az bulmadım. İkincisi, bu yazıların/düşüncelerin, zamanda kaybolup gitmeyip, bir yerlerde birikiyor olması güzel bir duygu.

Bugunlerde yine yazın ile ilgileniyorum. Bu sefer İngilizce bir hikaye yazmayı deneyeceğim. İngilizce yazılar için bu blogu kullanmayı düşünmüyorum. Dolayısıyla, önümüzdeki günlerde İngilizce hikaye ve çizgi roman tarzı ürünler için ikinci bir blog açacağımı duyurmuş olayım.

Ana dilim olmayan bir dilde yazmak zor olacak elbette. Fakat bunu denemek istememdeki en büyük sebep, yaşadığım yerdeki bazı yazar atölye çalışmalarına katılabilmek. Bu şekilde daha hızlı gelişebileceğimi umuyorum. Haydi hayırlısı.

Share

Comments

 1. Emir Akaydın on 05.04.2010

  Senin işin kolay kardeşim. Şimdi ben Fransızca ve İtalyanca blog açıyorum. Ne halt edicem bilmiyorum. Keşke Fransızca ve İtalyancam da İngilizcem kadar iyi olsaydı. En azından insanlar beni sinirlendirince “Fuck me!!!” diye bağırabilirdim o dillerde de. :p

  Bu kadar gereksiz yorumdan sonra nice yıllara ve ikinci blog hayırlı olsun diyerek adam gibi mesajımı sonlandırıyorum. 😉

 2. Emir Diril on 05.04.2010

  Güzel yazılarla dolu nice yıllaraaa :)

 3. ragnor on 05.04.2010

  Nice yıllara abi. Her geçen yıldan sonra daha da bağlanacaksın blog’una, bigün gelipte bıkıp bırakmak istediğinde kıyamayacaksın o kadar yazıya, devam edeceksin yazmaya :). Bizde mutlu mesut yazılarını takip edeceğiz tabii :).

Leave a Reply