7d9 partisinden sonra tamamlayıp yayınladığım Patterns of Madness adlı 64K PC demom, bugün itibariyle uluslararası scene portalı Pouet.net sitesinin Top Of The Month  listesinde birinci sıraya yükseldi. Tabii bu nispeten düşük kaliteli ürünlerin olduğu bir aydayız demek :) Ancak yine de şu an bütün ülkeler ve bütün platformlarda yayınlanmış 102 scene ürünü arasından birinci sırada olmak da yine de güzel bir duygu. Ayrıca benim scene’deki ilk chart başarım diyebiliriz :)

Belki daha da önemlisi, bundan on gün kadar önce henüz önemli scene partilerinden TUM 2009 ürünleri de aynı sıralamadayken (ki aralarında Farbrausch’un Cube demosu ve başka çok sayıda sağlam ürün vardı), Patterns of Madness yedinci sıraya kadar yükselebilmiş ve pekçok TUM 2009 ürününü de geride bırakmıştı.

Pouet’te top of the month chart’ı dediğim gibi çok önemli olmasa da, benim için ilk PC demomun bu kadar göz  önüne çıkabilmesi önemli bir mutluluk oldu. Üstelik demodaki DX 10  gerekliliği yüzünden eleştiri almama rağmen toplamda yine de iyi tepkiler alması, benim DX9 ve DX10 arasında yaptığım seçimin uzun vadede daha kazançlı olurken, kısa vadede de çok büyük kayıp olmaması anlamına geldi.

Önümüz Breakpoint…

Share

Comments

  1. stingachu on 02.08.2010

    tebrikler

Leave a Reply