05.03.2008

Haydi Bakalım

by Nightlord

Bu kaçıncı web sitesi denemem bilmiyorum. Ama bu sefer daha farklı ve daha az teknik bir odağa sahibim. Bu sitede bundan sonra teknik bir bilgi çalışanı olarak karşılaşmakta olduğum kişisel ve profesyönel zorlukları ve bu zorluklarla mücadele etmek için denediğim, başarılı ve başarısız olan çeşitli metodları burada yazıyor olacağım.

Benim web sitelerinde, forumlarda ve Plazma’da yazdığım yazıları daha önceden bilenler, sitenin blog bölümünde daha farklı yazılar yazdığımı görecekler. İş hayatımda son yıllarda yönetimsel sorumluluklardan başarıyla sıyrılıp, tekrar salt teknik rollere dönmemin sonucu olarak artık hobi olarak teknik yazı yazmak daha az içimden geliyor. Biraz daha sohbet havasında, sanki akşam iş çıkışında Kadıköy’de bir cafede buluşmuşuz da, bir yandan çay ve kahveleri yudumlayıp bir yandan da muhabbet ediyormuşuz gibi bir havası olacak bu sitenin.

Ne de olsa ben artık Kadıköy’de iş çıkışında arkadaşlarımla buluşamıyorum.

Tabii ara ara teknik eğitseller yazmaya devam ediyor olacağım. Bunlara bu sitenin blog dışı bölümlerinde veya Plazma sitesinde ulaşabiliyor olacaksınız.

Share

Comments

Leave a Reply